Kontakt

 

UGOS Ochrona Środowiska Sp. z o.o. Sp.Komandytowa
UGOS Ochrona Środowiska
UGOS Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

ul. Mysikrólika 2A
02-809 Warszawa

biuro@ugos.com.pl

tel: 22 643 90 70
fax: 22 643 90 71

Doradcy techniczno-handlowi

 

Województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko – mazurskie

Imię i nazwisko Telefon Adres e-mail
Sebastian Burny 691 320 739 s.burny@ugos.com.pl
Tomasz Kuczyński 603 873 348 t.kuczynski@ugos.com.pl
Wojciech Radziewicz 535 641 725 w.radziewicz@ugos.com.pl
Mariusz Kowalczyk 609 063 033 m.kowalczyk@ugos.com.pl
Tomasz Lipko 885 225 352 t.lipko@ugos.com.pl
Mariusz Nogal  
720 822 896

 

Województwo pomorskie, kujawsko – pomorskie, wielkopolskie, łódzkie

Imię i nazwisko Telefon Adres e-mail
Zbigniew Sobański 695 171 256 z.sobanski@ugos.com.pl
Przemysław Kloc 535 641 721 p.kloc@ugos.com.pl

Województwo świętokrzyskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie

Imię i nazwisko Telefon Adres e-mail
Radosław Osinka 533 303 263 r.osinka@ugos.com.pl
Przemysław Jany
693 779 319 

Województwo zachodnio – pomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie

Imię i nazwisko Telefon Adres e-mail
Paweł Wcisło 691 720 033 p.wcislo@ugos.com.pl

Serwis

Imię i nazwisko Telefon Adres e-mail
Konrad Żurawski 535 641 722 k.zurawski@ugos.com.pl
Dariusz Strzyżys 885 225 354 d.strzyzys@ugos.com.pl
Krystian Kosakowski 531 633 203 k.kosakowski@ugos.com.pl

lub serwis@ugos.com.pl 

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu wyślij swoje CV na adres:praca@ugos.com.pl